AKTUALITY

11.3.2013
NAŠE NOVÁ SLUŽBA - CHŮVA DO RODINY-Zajistíme péči o děti u Vás doma. Nabídka platí pro Prahu a blízké okolí.
11.3.2013
V tyto dny probíhá zápis nových miminek pro pravidelnou docházku. Pečujeme o děti ve věku od 6 týdnů! Domluvte si telefonicky termín návštěvy. Rádi Vás seznámíme s prostředím, jak probíhá péče u nás a vším dalším.
sipka

KONTAKT

CELEBRITY BABY
Nad zátiším 22
Praha 4 – Lhotka
Tel: + 420 607 533 646
Mail: info@celebritybaby.cz
Web: www.celebritybaby.cz
Facebook

REFERENCE

Mia, 5 měsíců

DítěKdyž byli Miušce 4 měsíce, věděla jsem, že se budu na částečný úvazek vracet do práce. Mojí prvotní myšlenkou bylo svěřit miminko do péče individuální chůvy domů. Po tom, co jsem viděla množství kandidátek a pořád jsem nebyla přesvědčena, že bych kterékoliv z ní svěřila své miminko, jsem náhodou na internetu narazila na webové stránky Hvězdičkova, které mě svou lidskostí a příjemným stylem velmi oslovily…a tak jsme se manželem rozhodli vydat se na návštěvu za paní Jaruškou Vránovou do malé vesničky za Prahou. Již prvý moment, kdy nám Jaruška otevřela dveře a usmála se na nás, jsme oba intuitivně věděli, že máme vybráno a že jsme narazili na „značku ideál“. Náš výborný dojem z Jarušky byl ještě umocněn příjemným prostředím - domeček pro dětičky a miminka byl zařízen útulně, s láskou a navíc obklopen nádhernou zahradou. S Jaruškou jsme se domluvili na dnech, kdy bude Miuška Hvězdičkov navštěvovat a byla nám přidělena individuální chůva z Filipín s tím, že první dny bude Miušku pečovat i Jaruška, aby ji lépe poznala. Hned po prvním dni jsem viděla, že se Miuška měla v Hvězdičkově skvěle, usmívala se a byla spokojená.. a tak je tomu dodnes. Dnes je Miušce téměř 9 měsíců a navštěvuje „mimijesličky“ Jarušky Vránové 2x týdně na celý den. Hvězdičkov má pro nás nesmírné množství výhod – pro Miušku láskyplná péče individuální chůvy, společnost ostatních miminek a dětiček, od kterých se Miuška velmi rychle učí a dělá nesmírné pokroky..A já vím, že můžu v tyto dny s klidným svědomím pracovat, protože má dcera je v těch nejlepších rukou člověka, který má nejen profesní zkušenosti s péčí o děti, ale který ji navíc má rád a dokáže vyřešit každou vzniklou situaci. Navíc oceňuji maximální flexibilitu Jarušky v situacích kdy se musím zdržet se v práci neplánovaně déle nebo kdy Miuška náhle onemocní a Jaruška promptně zabezpečí chůvu domů. Pro Jarušku zkrátka není nic problémem, je vždy ochotná, příjemná a rychlá. Hvězdičkov je pro mě jednoznačná volba a nikdy bych neměnila za žádnou jinou chůvu či jesličky.
Katarína Berger

Christian, 8 měsíců:

DítěV září se mi narodil chlapeček Christian. Již od začátku jsem věděla, že se budu chtít vrátit do práce, jakmile miminku bude půl roku. Když jsem koncem loňského roku hledala na internetu agentury na hlídání dětí, narazila jsem i na stránku Hvezdičkova a tak se seznámila s paní Vránovou. Když bylo maličkému sedm měsíců, nastoupila jsem na poloviční úvazek zpátky do práce. Paní Vránová mi vyšla velmi vstříc a podařilo se nám zkombinovat péči o Christíka doma s návštěvami ve Hvězdičkově. Christík je jak doma s chůvou z Hvězdičkova, tak ve školičce ve společnosti ostatních dětí moc spokojený. Vždy když přijedu z práce, vítá mě rozesmáté a šťastné miminko. S péčí o maličkého jsem moc spokojena a doporučila bych služby Hvězdičkova všem maminkám.
Eva Štumpfová

Šimon, 6 měsíců:

DítěPo narodeni nasho syna Simona sme jako aktivni ludia hladali moznosti opatery malych deti v nasom okoli. Mali sme stastie, ze sme hned na prvykrat natrafili na skolicku pani Vranovej.Hned po prvej navsteve sme zistili, ze uz nemusime dalej hladat. Jej sluzby sme zacali vyuzivat pre nasho synceka uz od jeho dvoch mesiacov. Boli sme prijemne prekvapeni, ze existuje skolicka tohoto charakteru a v tak pokojnom a prijemnom prostredí plnom zelene a co je hlavne, mimo velkomesta . Vdaka laskavemu pristupu pani Vranovej sa Simon v jej naruci radostne usmieva, zatial co ja si spokojne mozem vybavovat svoje povinnosti v Prahe. V buducnosti, az zas nastupim do zamestnania by sme radi vyuzivali tieto moznosti nie len prilezitostne, ale aj na celodenne ci na dlhodobejsie pobyty. Budem mat istotu ze o Simona je s laskou postarane.
Michaela Berová

Honzík

Když jsem otěhotněla, věděla jsem, že nebudu moci a ani chtít zcela opustit svou práci. A měla jsem to obrovské štěstí, že mi má nejlepší kamarádka doporučila chůvu, která jí odchovala dvě děti a o které jsem dlouho předtím, než bych bývala tušila, že sama využiji jejích služeb, slýchávala samá superlativa. A tak jsem se seznámila s Jaruškou Vránovou. Zprvu jsem vůbec nevěděla, co bych od chůvy měla očekávala, jaká bych měla stanovit pravidla. Ale v případě Jarušky to nebylo vůbec potřeba. Ona je ve svém oboru tak zkušený profesionál, že jsem si naopak začala uvědomovat, jak moc bude prospěšná nejen mému dítěti, ale i mně.
V listopadu 2006 se mi narodil krásný, zdravý syn Jan. Vrátila jsem se do práce, když mu byl měsíc. Od počátku jsem měla k Jarušce naprostou důvěru. Působila na mě tak uklidňujícím dojmem a dodávala mi klid ve chvílích, kdy jsem se cítila bezradná a hlavně nejistá. Strašně moc věcí jsem se od ní naučila a po celou dobu mi pomáhalo vědomí, že když si s něčím nevím rady, že to mám s kým probrat, komu zavolat. Jednou se mě kolegyně v práci zeptala, jestli mě nikdy nenapadne Jarušku zkontrolovat a zavolat, jestli je doma všechno v pořádku. Já se zarazila a uvědomila jsem si, že mě to opravdu nikdy nenapadlo. Že u Jarušky jsem si naprosto jistá, že pokud by se dělo něco vážného, něco zlého, ona by zavolala mě. Ale pokud nevolá, je všechno v pořádku a užívají si s Honzíkem fajn den.
Dnes je Honzíkovi 15 měsíců. Je z něj pohodové, nesmírně společenské a usměvavé dítě. S Jaruškou dodnes tráví čas, kdy pracuji a myslím, že tak nějak neoddělitelně patří do jeho života. Má pravidelný režim, krásně jí a prospívá, díky Jarušce umí smrkat, umí ukázat jednotlivá zvířátka, umí základní tvary apod. Mám pocit, že kdyby trávil veškerý čas jen se mnou, daleko více by se nudil. A hlavně na něm vidím, že je ve společnosti Jarušky i ostatních členů její rodiny opravdu šťastný, že má díky ní spoustu nových pozitivních zážitků a zkušeností, že když se ho zeptám, jestli měli s Jaruškou hezký den, celý se rozzáří a přinese mi ukázat knížky, které si s Jaruškou prohlíželi, nebo komín z kostek, který spolu postavili. A to mi pak stačí k ujištění, že jsem zvolila dobře!

Kateřina Zelingrová
prokurista realitní kanceláře
PRAGUE REALITY, s.r.o.
Dítě Dítě Dítě

Rodina Moberg

Jsme česko-norská rodina. Já i můj manžel se zabýváme divadlem na mezinárodní úrovni. Paní Jaroslava Vránová u nás začala pracovat jako chůva na plný úvazek v září roku 2004. Našemu synovi Sašovi byl tehdy 1 měsíc a dceři Aničce 2,5 roku. Naše situace byla tenkrát náročná. Náš syn byl malý, kojila jsem ho a z pracovních důvodů jsme téměř neustále cestovali po celém světě. I s oběma dětmi a chůvou.
Pracovat u nás jako chůva proto nebyl jen tak ledajaký úkol. Potřebovali jsme citlivou a zodpovědnou osobu, která by se nejen perfektně postarala o děti, ale která by nám zároveň mohla dělat dobrého společníka na cestách.

Paní Vránová se nám stala úžasným pomocníkem. Byla vždy velice příjemná, ochotná, přizpůsobivá, bezkonfliktní a k naší rodině loajální. Má bohaté zkušenosti a cit pro práci s dětmi. K dětem se chová přátelsky a dokáže je pedagogicky vést. Tak jsme měli pocit, že děti nám nejen někdo pohlídá, aby se jim nic nestalo, ale že děti opravdu tráví čas smyslupně i v naší nepřítomnosti. Díky svým skvělým schopnostem bezvadně zapadla do naší rodiny a naše děti jí mají moc rády.

Po roce a půl u nás paní Vránová přestala pracovat jako chůva na plný úvazek, dodnes však pro nás příležitostně pracuje jako chůva a jako osobní asistentka.

Jaroslava Vránová má ten dar, že do každé práce, kterou dělá, vkládá vše. Myslím, že mnoho firem by si přálo mít tak všestranného zaměstnance s výjimečným nasazením a nadšením pro svou práci.

Hvalstad, Norsko
Srdečně zdraví
Iva, Kjell, Anna a Saša Mobergovi
www.nie-theatre.com
Dítě Dítě